KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15759194
nr 1575 9194
Irina Garamaj Stadig
(f. 1952), Sverige
Höstlandskap. Signerad, akvarell, bladets mått: 30x39 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Irina Garamaj Stadig, svensk bildkonstnär född 1952.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 20:44:21
30/10 17:48:45
Irina Garamaj Stadig
Läs mer om Irina Garamaj Stadig